Developmax HOME PAGE

Środa, 5 Października 2022 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 37, wczoraj: 32, przez 7 dni: 206, razem: 179382. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2020-03-17, UWAGA WSZYSCY STUDENCI (Wydział Inżynierii Mechanicznej)

W nawiazaniu do Zarzadzenia nr 14 Rektora Politechniki Poznanskiej z dnia 11 marca 2020 r. (RO/III/14/2020), w sprawie przeciwdzialaniu rozprzestrzeniania sie wirusa SARS-CoV-2
wśród członków społecznosci Politechniki Poznanskiej, powołując sie na par. 3 Zarządzenia, w celu ograniczenia skutków czasowego zawieszenia zajęć, zamieściłem poszerzone wersje wykładów wraz z niezbędnymi pomocami tak, aby studenci w jak największym stopniu mogli samodzielnie przyswoić materiał przewidziany w programie studiow.
Poszerzone wersje pomocy dydaktycznych znajdują się w dziale DOWNLOAD i są oznaczone jako KszZd (kształcenie zdalne).

Informuję również, że zgodnie z ustaleniami ze starostami poszczególnych grup, będę sukcesywnie wysyłał mailowo do starostów elektroniczne wersje case study (studium przypadku) do rozwiązania zdalnego (w przypadku, kiedy przedmiot tego wymaga). W każdej chwili służę pomocą w ramach konsultacji. W tym celu zostanie uruchomiony kanał do wideokonferencji. Zostaną też wyznaczone godziny konsultacji. Niezbędne informacje będę przekazywał starostom na bieżąco. W razie pytań proszę o kontakt mailowy na robert.sika@put.poznan.pl lub przez formularz kontaktowy.

2020-03-03, UWAGA STUDENCI STEROWANIE PROCESAMI WYTWARZANIA (ZIP/IIst./ SP)

Strona tytułowa do projektu "Sterowanie procesami wytwarzania" jest dostęna na stronie w dziale DOWNLOAD > MATERIAŁY DYDAKTYCZNE - STEROWANIE PROCESAMI WYTWARZANIA.

2019-12-22, UWAGA STUDENCI ORGANIZACJA I STEROWANIE PRODUKCJĄ (ZIP/Ist./ grupy A1-1, A1-2, A2-1, A2-2)

Instrukcja obsługi systemu A&DM w ramach przedmiotu "Organizacja i sterowanie produkcją" jest dostęna na stronie w dziale DOWNLOAD > MATERIAŁY DYDAKTYCZNE - ORGANIZACJA I STEROWANIE PRODUKCJĄ.

2019-03-01, UWAGA STUDENCI TRANSPORT WEWNĘTRZNY I MAGAZYNOWANIE (ZIP/IIst./SP-2-1 oraz SP-2-2)

Wytyczne oraz materiały pomocnicze do przedmiotu "Transport Wewnętrzny i Magazynowanie" są już dostęne na stronie w dziale DOWNLOAD > MATERIAŁY DYDAKTYCZNE - TRANSPORT WEWNĘTRZNY I MAGAZYNOWANIE.

Obowiązują następujące pliki:
1) TWiM_Karta_v_1-1.doc - karta tytułowa w wersji 1.1 (należy dołączyć do pracy)
2) TWiM_Wytyczne_v_1-3.pdf - wytyczne do projektu w wersji 1.3 (zaprezentowane i szczegółowo omówione na zajęciach)
3) T_MatPom_v_1-2.zip - materiały pomocnicze w wersji 1.2 (można wykorzystać)


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2