Developmax HOME PAGE

Czwartek, 23 Maja 2024 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 38, wczoraj: 60, przez 7 dni: 302, razem: 131334. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2007-10-19, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Na prośbę prof. Ignaszaka, proszę samodzielnie wyselekcjonować ważne treści materiału i zamieścić je w prezentacji (grupowo: Ia, Ib oraz Ic). Proszę to przesłać dalej całej grupie Mechatronika oraz na mój adres email najpóźniej do niedzieli, godz. 20:00. Uwaga - prezentowane materiały należy opatrzeć informają 'opracowano na podstawie M. Perzyk i inni, Odlewnictwo, wyd. WNT, Warszawa 2004'.

Poza tym panowie GACZYŃSKI oraz GACA proszeni są o poprawienie swoich materiałów (tekst). Nie zamieszczono wszystkich wzorów lub nie wszystkie wzory sa dobrze podpisane ( prawej strony). Prosze to zrobic jeszcze w tym tygodniu.

2007-10-16, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Proszę jeszcze nie przekazywać grupie materiałów. Zostaną one wyselekcjonowane po konsultacji z prof. Ignaszakiem. Przypominam, że należy przygotować prezentację (najlepiej w Microsoft® Power Point™ - w tych samych grupach) z już wyodrębnionych materiałów, które dalej będą stanowić niezbędne vademecum teoretyczne dla całej grupy mechatronicznej na wykłady TW. Materiały poprawione wszystkich trzech podgrup grupy pierwszej (Ia, Ib oraz Ic) zamieszczę w piątek przed 20:00 na swojej stronie internetowej. Proszę więc maksymalnie dzień przed zajęciami przekazać całej grupie wszystkie 3 prezentacje. Czy wytypowane grupy będą referować na wykładzie? - tego jeszcze nie wiem. Proszę natomiast solidnie się przygotować! Proszę pamiętać, że forma graficzna (przynajmniej w tego typu prezentacjach) nie jest istotna, w przeciwieństwie do treści prezentacji. Na razie tyle informacji. Pytanie proszę kierować na podany adres e-mail.

2007-08-22, UWAGA SUM LP, II ROK

Dla osób, które nie oddały mi jeszcze projektów: proszę nadrobić zaległości do 20 września. Po 15 września będę dostępny na uczelni. Szczegóły podam na stronie.

2007-06-20, UWAGA SUM LP, II ROK

Oceny z projektu "Projekt podsystemu transprtowo-magazynowego realizowanego w przemysłowym" są już dostępne w dziale download. Wszyscy uczestnicy SUM Logistyka przedsiębiorstwa, których projekty otrzymałem, zaliczyli go pozytywnie. Gratulacje! Plik z ocenami do pobrania w dziale download.

Do zaliczenia projektu wymagana była również część teoretyczna (dane o firmie, proces produkcyjny, dobór środków transportu, technika logistyczna w systemie transportu bliskiego i magazynowania, technologie składowania jednostek ładunkowych - magazyn statyczny i dynamiczny oraz środki automatycznego sterowania przepływami ładunków).

Proszę, aby osoby, które nie przesłały mi jeszcze projektu, nadrobiły zaległości do czwartku do godz. 15:00 (pok. 204, WBMiZ, II piętro).

Możecie Państwo kontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie (tel. podałem staroście). Telefonicznie od czwartku, 21 czerwca, godz. 8:00.

Oceny będę aktualizował na bieżąco.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2