Developmax HOME PAGE

Poniedziałek, 22 Kwietnia 2024 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 18, wczoraj: 50, przez 7 dni: 255, razem: 130189. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2008-04-08, UWAGA formularz pocztowy!

W związku ze zmianą adresu konta Developmax, przez kilka dni nie działał poprawnie formularz kontaktowy dostępny na stronie. Osoby, które w dniach 6-8 kwietnia wysyłały wiadomość przez formularz kontaktowy WWW, proszone są o ponowne wysłanie wiadomości lub skorzystanie z maila podanego na zajęciach.

2008-04-07, UWAGA SUM LP, II ROK (Poznań)ss

Przygotowałem materiały do projektu "Projekt podsystemu transportowo-magazynowego realizowanego w wybranych przedsiębiorstwie produkcyjnym". Na dwóch kolejnych jednostkach, które odbędą się planowo 12 kwietnia o godz. 12:30, będę omawiał projekt centralnego magazynu produkcyjnego metodą wskaźnikową. Przykładowy sposób prowadzenia obliczeń zamieszczony jest w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Projekt magazynu ver.1.0 (przyklad).pdf.

Przewodnik wykonania projeku zamieściłem w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Wytyczne do projektu ver.1.0.zip. W pliku-przewodniku znajdują się wytyczne szczegółowe wraz ze wskazaniem na załączniki dot. prawidłowego wykonania projektu. Ew. pytania proszę kierować na podany adres e-mail lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

2008-04-06, UWAGA SUM SP, II ROK (Poznań)

W dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku CDN Egeria - CSS (podstawy).pdf< zamieściłem podstawowe informacje dot. obsługi systemu CDN Egeria. Proszę je przyswoić do następnych zajęć.

Zamieściłem również zagadnienia do opracowania w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku SP - Zagadnienia do opracowania (Poznan).pdf. W tym samym dziale znajduje się plik Rozwoj systemow MRP.png.

2007-11-04, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Proszę zgłaszać się do mnie w celu przydziału materiału do opracowania. Niniejszym informuję, że na początku przyszłego tygodnia nie będę dostępny.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2