Developmax HOME PAGE

Sobota, 8 Sierpnia 2020 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 17, wczoraj: 44, przez 7 dni: 328, razem: 154286. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2007-08-22, UWAGA SUM LP, II ROK

Dla osób, które nie oddały mi jeszcze projektów: proszę nadrobić zaległości do 20 września. Po 15 września będę dostępny na uczelni. Szczegóły podam na stronie.

2007-06-20, UWAGA SUM LP, II ROK

Oceny z projektu "Projekt podsystemu transprtowo-magazynowego realizowanego w przemysłowym" są już dostępne w dziale download. Wszyscy uczestnicy SUM Logistyka przedsiębiorstwa, których projekty otrzymałem, zaliczyli go pozytywnie. Gratulacje! Plik z ocenami do pobrania w dziale download.

Do zaliczenia projektu wymagana była również część teoretyczna (dane o firmie, proces produkcyjny, dobór środków transportu, technika logistyczna w systemie transportu bliskiego i magazynowania, technologie składowania jednostek ładunkowych - magazyn statyczny i dynamiczny oraz środki automatycznego sterowania przepływami ładunków).

Proszę, aby osoby, które nie przesłały mi jeszcze projektu, nadrobiły zaległości do czwartku do godz. 15:00 (pok. 204, WBMiZ, II piętro).

Możecie Państwo kontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie (tel. podałem staroście). Telefonicznie od czwartku, 21 czerwca, godz. 8:00.

Oceny będę aktualizował na bieżąco.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2