Developmax HOME PAGE

Czwartek, 21 Września 2023 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 30, wczoraj: 39, przez 7 dni: 263, razem: 192441. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2008-04-07, UWAGA SUM LP, II ROK (Poznań)ss

Przygotowałem materiały do projektu "Projekt podsystemu transportowo-magazynowego realizowanego w wybranych przedsiębiorstwie produkcyjnym". Na dwóch kolejnych jednostkach, które odbędą się planowo 12 kwietnia o godz. 12:30, będę omawiał projekt centralnego magazynu produkcyjnego metodą wskaźnikową. Przykładowy sposób prowadzenia obliczeń zamieszczony jest w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Projekt magazynu ver.1.0 (przyklad).pdf.

Przewodnik wykonania projeku zamieściłem w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Wytyczne do projektu ver.1.0.zip. W pliku-przewodniku znajdują się wytyczne szczegółowe wraz ze wskazaniem na załączniki dot. prawidłowego wykonania projektu. Ew. pytania proszę kierować na podany adres e-mail lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.

2008-04-06, UWAGA SUM SP, II ROK (Poznań)

W dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku CDN Egeria - CSS (podstawy).pdf< zamieściłem podstawowe informacje dot. obsługi systemu CDN Egeria. Proszę je przyswoić do następnych zajęć.

Zamieściłem również zagadnienia do opracowania w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku SP - Zagadnienia do opracowania (Poznan).pdf. W tym samym dziale znajduje się plik Rozwoj systemow MRP.png.

2007-11-04, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Proszę zgłaszać się do mnie w celu przydziału materiału do opracowania. Niniejszym informuję, że na początku przyszłego tygodnia nie będę dostępny.

2007-10-19, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Na prośbę prof. Ignaszaka, proszę samodzielnie wyselekcjonować ważne treści materiału i zamieścić je w prezentacji (grupowo: Ia, Ib oraz Ic). Proszę to przesłać dalej całej grupie Mechatronika oraz na mój adres email najpóźniej do niedzieli, godz. 20:00. Uwaga - prezentowane materiały należy opatrzeć informają 'opracowano na podstawie M. Perzyk i inni, Odlewnictwo, wyd. WNT, Warszawa 2004'.

Poza tym panowie GACZYŃSKI oraz GACA proszeni są o poprawienie swoich materiałów (tekst). Nie zamieszczono wszystkich wzorów lub nie wszystkie wzory sa dobrze podpisane ( prawej strony). Prosze to zrobic jeszcze w tym tygodniu.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2