Developmax HOME PAGE

Środa, 5 Października 2022 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 37, wczoraj: 32, przez 7 dni: 206, razem: 179382. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2008-04-06, UWAGA SUM SP, II ROK (Poznań)

W dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku CDN Egeria - CSS (podstawy).pdf< zamieściłem podstawowe informacje dot. obsługi systemu CDN Egeria. Proszę je przyswoić do następnych zajęć.

Zamieściłem również zagadnienia do opracowania w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku SP - Zagadnienia do opracowania (Poznan).pdf. W tym samym dziale znajduje się plik Rozwoj systemow MRP.png.

2007-11-04, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Proszę zgłaszać się do mnie w celu przydziału materiału do opracowania. Niniejszym informuję, że na początku przyszłego tygodnia nie będę dostępny.

2007-10-19, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Na prośbę prof. Ignaszaka, proszę samodzielnie wyselekcjonować ważne treści materiału i zamieścić je w prezentacji (grupowo: Ia, Ib oraz Ic). Proszę to przesłać dalej całej grupie Mechatronika oraz na mój adres email najpóźniej do niedzieli, godz. 20:00. Uwaga - prezentowane materiały należy opatrzeć informają 'opracowano na podstawie M. Perzyk i inni, Odlewnictwo, wyd. WNT, Warszawa 2004'.

Poza tym panowie GACZYŃSKI oraz GACA proszeni są o poprawienie swoich materiałów (tekst). Nie zamieszczono wszystkich wzorów lub nie wszystkie wzory sa dobrze podpisane ( prawej strony). Prosze to zrobic jeszcze w tym tygodniu.

2007-10-16, UWAGA GRUPA MECHATRONIKA, I ROK

Proszę jeszcze nie przekazywać grupie materiałów. Zostaną one wyselekcjonowane po konsultacji z prof. Ignaszakiem. Przypominam, że należy przygotować prezentację (najlepiej w Microsoft® Power Point™ - w tych samych grupach) z już wyodrębnionych materiałów, które dalej będą stanowić niezbędne vademecum teoretyczne dla całej grupy mechatronicznej na wykłady TW. Materiały poprawione wszystkich trzech podgrup grupy pierwszej (Ia, Ib oraz Ic) zamieszczę w piątek przed 20:00 na swojej stronie internetowej. Proszę więc maksymalnie dzień przed zajęciami przekazać całej grupie wszystkie 3 prezentacje. Czy wytypowane grupy będą referować na wykładzie? - tego jeszcze nie wiem. Proszę natomiast solidnie się przygotować! Proszę pamiętać, że forma graficzna (przynajmniej w tego typu prezentacjach) nie jest istotna, w przeciwieństwie do treści prezentacji. Na razie tyle informacji. Pytanie proszę kierować na podany adres e-mail.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2