Developmax HOME PAGE

Niedziela, 11 Czerwca 2023 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 1, wczoraj: 50, przez 7 dni: 214, razem: 188719. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2008-04-26, UWAGA OZNACZENIA MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH

Materiały dostępne dla grupy z Poznania oznaczyłem ikoną Materiały POZ, dla grupy z Kalisza ikoną Materiały KAL, natomiast dla wszystkich grup ikoną Materiały ALL.

2008-04-26, UWAGA SUM SP, II ROK (Kalisz)

W dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku CDN Egeria - CSS (podstawy).pdf znajdują się podstawowe informacje dot. obsługi systemu CDN Egeria. Niech to stanowi dla Państwa uzupełnienie zajęć laboratoryjnych.

Zamieściłem również zagadnienia do opracowania w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku SP - Zagadnienia do opracowania (Kalisz).pdf. W tym samym dziale znajduje się plik Rozwoj systemow MRP.png.

2008-04-14, UWAGA SUM LP, II ROK (Poznań i Kalisz)

Przygotowałem materiały pomocnicze do projektu "Projekt podsystemu transportowo-magazynowego...". Materiały dostępne są w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Materialy pomocnicze do projektu ver.1.0.zip.

Strona internetowa w tygodniu bieżącym może nie funkcjonować poprawnie (tyczy się to głównie odwołań do niektórych linków). Za utrudnienia przepraszam. Najważniejsze linkowania (download, news) działają.

2008-04-08, UWAGA formularz pocztowy!

W związku ze zmianą adresu konta Developmax, przez kilka dni nie działał poprawnie formularz kontaktowy dostępny na stronie. Osoby, które w dniach 6-8 kwietnia wysyłały wiadomość przez formularz kontaktowy WWW, proszone są o ponowne wysłanie wiadomości lub skorzystanie z maila podanego na zajęciach.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2