Developmax HOME PAGE

Środa, 17 Lipca 2024 roku

Statystyki odwiedzin - dzisiaj: 28, wczoraj: 39, przez 7 dni: 307, razem: 133428. On-line: 1

Developmax HOME PAGE

 NEWS2008-11-24, UWAGA SEM.XI SP, V ROK (Poznań)

Przygotowałem tematy opracowań w ramach pracy końcowej z przedmiotu Systemy Produkcyjne w Technologii Materiałów. Zgodnie z ustaleniami, istnieje możliwość wyboru własnego tematu (po akceptacji mailowej przez prowadzącego). Prace proszę dostarczać w tożsamej wersji papierowej i elektronicznej (plik *.doc, bez podpisu) w wyznaczonym terminie.

Materiały dostępne są w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w plikach:
SP - Zagadnienia do opracowania_formatka.doc
SP - Zagadnienia do opracowania (Poznan)_08_zimowy.pdf

Proszę również przejrzeć pozosałe materiały dostępne dla przedmiotu SP.

2008-04-26, UWAGA OZNACZENIA MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH

Materiały dostępne dla grupy z Poznania oznaczyłem ikoną Materiały POZ, dla grupy z Kalisza ikoną Materiały KAL, natomiast dla wszystkich grup ikoną Materiały ALL.

2008-04-26, UWAGA SUM SP, II ROK (Kalisz)

W dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku CDN Egeria - CSS (podstawy).pdf znajdują się podstawowe informacje dot. obsługi systemu CDN Egeria. Niech to stanowi dla Państwa uzupełnienie zajęć laboratoryjnych.

Zamieściłem również zagadnienia do opracowania w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku SP - Zagadnienia do opracowania (Kalisz).pdf. W tym samym dziale znajduje się plik Rozwoj systemow MRP.png.

2008-04-14, UWAGA SUM LP, II ROK (Poznań i Kalisz)

Przygotowałem materiały pomocnicze do projektu "Projekt podsystemu transportowo-magazynowego...". Materiały dostępne są w dziale DOWNLOAD > Materiały dydaktyczne w pliku LP - Materialy pomocnicze do projektu ver.1.0.zip.

Strona internetowa w tygodniu bieżącym może nie funkcjonować poprawnie (tyczy się to głównie odwołań do niektórych linków). Za utrudnienia przepraszam. Najważniejsze linkowania (download, news) działają.


Walidacja RSS Walidacja XHTML Walidacja CSS2